E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Ministri Mehaj raporton sot lidhur me anëtarësimin e Kosovës në NATO

- Advertisment -spot_img

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj do të raportojë sot në Komisionin për Punë të Jashtme dhe Diasporë.

Para deputetëve anëtarë të këtij komisioni, ministri Mehaj do të raportojë lidhur anëtarësimin e Kosovës në NATO.

Raportimi i ministrit të Mbrojtjes pritet të fillojë në ora 10:00, në ambientet e Kuvendit të Kosovës./observeri/

Lexo edhe: PSD-ja kërkon rritjen e pagës bazë, s’i përjashton protestat

Artikuj të ngjashëm