E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

Ministri Mehaj i ofron të gjitha kapacitetet e FSK-së për tejkalimin e tragjedisë së mbrëmshme në spitalin e Tetovës

- Advertisment -spot_img

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj përmes një postimi në facebook u ka shprehur ngushëllime ministres së Mbrojtjes së Maqedonisë së Veriut, Radmila Shekerinska dhe kryetares së Tetovës, Teuta Arifi, pas shpërthimit të mbrëmshëm në spitalin e këtij shkruan Observeri.

Ministri Mehaj ka shkruar se i ka ofruar të gjitha kapacitetet tona në mbështetje të Shtabit Emergjent, për menaxhimin dhe tejkalimin e tragjedisë në spitalin modular të Tetovës.

Familje të viktimave dhe të lënduarëve, në këto momente shumë të rënda, jemi me Ju!

Armend Mehaj

Lexo edhe: Parashikimi i motit për ditën e sotme

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm