E diel, 27 Nëntor, 2022
spot_img

Ministri i Brendshëm i Austrisë viziton Kosovën

- Advertisment -spot_img

Ministri i Brendshëm i Austrisë, Karl Nehammer, viziton sot Kosovën.

Nehammer do të pritet nga ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla.

Takimi do të fillojë në ora 12:00 dhe mbahet në objektin e Ministrisë së Punëve të Brendshme.

Pas takimit, të dy ministrat do të dalin në konferencë për media./observeri/

Lexo edhe: Raporti për të hospitalizuarit në Kosovë

Artikuj të ngjashëm