E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Ministri Arben Vitia sot mban konferencë për media

- Advertisment -spot_img

Zyra e Kryeministrit ka njoftuar se Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, do të mbajë sot konferencë për media, shkruan Observeri.

Konferenca e ministrit do të mbahet në ora 11:00 në ndërtesën e Qeverisë.

Arsyeja e konferencës nuk dihet.

Lexo edhe: Parashikimi i motit për sot dhe nesër

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm