E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_img

Mediave nuk u lejohet qëndrimi në sallën ku po raporton Nagavci

- Advertisment -spot_img

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci është duke raportuar në Komisionin për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport.

Ajo po raporton lidhur me përgatitjet për fillimin e vitit të ri shkollor 2021/2022.

Mediave u është kërkuar ta lirojnë sallën për shkak të respektimit të masave anti-COVID-19./observeri/

Lexo edhe: Vdes një person pasi u rrëzua nga traktori

Artikuj të ngjashëm