E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_img

Mbi 400 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID-19 u shqiptuan 24 orët e fundit

- Advertisment -spot_img

Në 24 orët e fundit, Policia e Kosovës ka shqiptuar 413 gjoba për qytetarët që nuk i kanë respektuar masat kundër COVID-19.

Ndërsa gjatë ditës së djeshme kanë ndodhur 45 aksidente me dëme materiale e 19 me të lënduar.

Për mosrespektim të rregullave të trafikut, Policia ka shqiptuar 1462 gjoba.

/observeri/

Lexo edhe: Sot mblidhet Këshilli i Sigurimit të OKB-së për Kosovën, përballen Osmani dhe Selakoviq

Artikuj të ngjashëm