E diel, 25 Shtator, 2022
spot_img

Mbi 2 mijë gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID-19 shqiptohen 24 orët e fundit

- Advertisment -spot_img

Policia po vazhdon të shqiptojë gjoba për ata që nuk i respektojnë masat kundër COVID-it.

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 2 mijë e 65 tiketa për mospërfillje të këtyre masave.

Ndërsa gjatë 24 orëve të fundit 1463 tiketa të trafiku janë shqiptuar.

Teksa, për 24 orë kanë ndodhur 37 aksidente me dëme materiale, 19 prej tyre me të lënduar dhe një me fatalitet./observeri/

Lexo edhe: Rastet e reja në komunat e banuara me serb nuk po raportohen nga institucionet e Kosovës

Artikuj të ngjashëm