E premte, 7 Tetor, 2022
spot_img

Mbi 1 mijë e 500 gjoba për mos respektim të masave anti-COVID-19 shqiptohen 24 orët e fundit

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se ka shqiptuar 1 mijë e 561 tiketa për mosrespektim të masave anti-COVID.

Ndërsa, për mosrespektim të rregullave të komunikacionit Policia ka shqiptuar 1 mijë e 570 gjoba.

Në 24 orët e fundit kanë ndodhur 50 aksidente trafiku.

Nga këto aksidente 23 kanë qenë me të lënduar dhe 27 të tjera me dëme materiale./observeri/

Lexo edhe: FSSHK-ja sot do të protestojë para MSH-së dhe Qeverisë

Artikuj të ngjashëm