E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Malishevë/ Një 10 vjeçar gjendet pa shenja jete në një kabinë kamioni

- Advertisment -spot_img

Sot rreth orës 13:30 një 10 vjeçar është gjetur pa shenja jete në një kabinë të kamionit në Malishevë, shkruan Observeri.

Rastin për Observeri e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës.

Ai ka thënë që rasti ka ndodhur rreth orës 13:30 dhe është lajmëruar nga familjarët e tij.

Në vendngjarje është sekuestruar edhe një armë.

Lexo edhe: Rastet e reja me Covid-19 në Kosovë

Një fëmijë 10 vjeçar është gjetur pa shenja jetë në një kabinë të kamioni në Malishevë sot rreth orës 13:30 nga familjarët e tij.
Ata kanë marrë trupin e pa jetë edhe e kanë dërguar në Qendrën Kryesore Familjare të Malishevës.
Menjëherë njësitet e policisë dhe prokurori kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin, i cili është hetim i vdekjes.
Në vendin e ngjarjes është sekuestruar edhe një armë.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm