E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Lluzhani e Sfeçla përkrahin masivisht Shpejtim Bulliqin

- Advertisment -spot_img

Dhjetra persona ishin mbledhur sonte në Lluzhan e Sfeçël të Podujevës për të përkrahur kandidatin për kryetar nga LVV, Shpejtim Bulliqi.

Bulliqi tha se ata dëshmuan sonte se nuk kthehen prapa, por ecin bashkë e qeverisin bashkë.

Lluzhani dhe Sfeçla me përkrahje masive dëshmuan sonte se nuk kthehen prapa, por ecim bashkë e qeverisim bashkë. Bashkë më mirë! Bashkë më shumë për Podujevën!.

Shpejtim Bulliqi – Kandidat për kryetar të Podujevës nga LVV-ja

/observeri/

Lexo edhe: Vulin: Serbisë s’i duhen rusët, për kthim në Kosovë na mjaftojnë serbët e atjeshëm

Artikuj të ngjashëm