E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Largohet edhe kamioni i dytë nga barikada në veri

- Advertisment -spot_img

Sapo është larguar edhe kamioni i dytë nga barrikada e krijuar në rrugët që të qojnë në pikën kufitare në Bërnjak dhe Jarinje.

Nga pamjet që ka siguruar “IndeksOnline”, shihet se tashmë është larguar edhe kamioni i dytë.Para një ore në këtë pikë kufitare u largua kamioni i parë.

Lexo edhe: Basha: Nuk mund të tolerohen tanket e avionët që mësyjnë kufijtë e Kosovës, Shqipëria nuk duhet të heshtë

Observeri do t’iu mbajë të informuar për çdo ndryshim.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm