E shtunë, 20 Gusht, 2022
spot_img

Kryetari i Gjakovës reagon për vdekjen e dy fëmijëve në Gjakovë

- Advertisment -spot_img

Dy fëmijë 10 dhe 13 vjeç kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që kaploi shtëpinë e tyre, në fshatin Ujz të Gjakovës, mëngjesin e sotëm, shkruan Observeri.

Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini përmes një postimi në facebook ka reaguar për këtë tragjedi.

Ai tha se vdekja e tyre lë zbrazëti të madhe në zemrat e familjeve të tyre por edhe të gjithë bashkëqytetarëve.

Gjini u ka shprehur ngushëllime të sinqerta familjeve dhe të gjithë atyre që njohën dy të rinjtë të cilët e humbën jetën,

Lexo edhe: Konfirmohet vdekja e dy fëmijëve nga zjarri në Gjakovë

Postimi i plotë:

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm