E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

- Advertisment -spot_img

Një vajzë e mitur është zhdukur në Prizren.

Policia ka njoftuar se babai i vajzës ka njoftuar se ajo ka dal nga shtëpia të martën dhe nuk është kthyer më.

Rr.Ernest Koliqi, Prizren 26.10.2021-13:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tij e mitur femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe se nuk është kthyer më. Rasti duke u hetuar

thuhet në Raportin e Policisë

Artikuj të ngjashëm