E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Vritet kandidati i PDK-së për kryetar të Pejës dhe një person tjetër

- Advertisment -spot_img

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sonte në Pejë, në afërsi të Shkollës Ekonomike.

Një nga të vrarit, dyshohet se është kandidati i PDK-së për Komunën e Pejës, Astrit Ademaj. Ndërkaq, mësohet se edhe një person tjetër me inicialet B.K., është vrarë.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes, por detaje nga rasti nuk janë bërë të ditura ende.

Nga Spitali i Pejës kanë konfirmuar se viktimat kanë shkuar pa shenja jete në spital./Observeri/

Artikuj të ngjashëm