E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Vidhen para në një tyrbe në Pejë

- Advertisment -spot_img

Policia ka njoftuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e objektit të tyrbes në Pejë dhe nga aty kanë vjedhur një shumë parash.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e kaluar.

Policia tutje ka shtuar se është duke hetuar për zbulimin e autorëve.

Artikuj të ngjashëm