E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Një i plagosur me armë zjarri në tubimin e PDK-së në Skenderaj

- Advertisment -spot_img

Një 33-vjeçar është lënduar në Skenderaj nga një predhë plumbi, ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti.

rasti ka ndodhur në orën 20:45 dhe viktima është jashtë rrezikut për jetë.

“Nga hetimet e para bëhet e ditur se lëndimi i viktimës ka ndodhur në sheshin “Adem Jashari” në Skenderaj”, thuhet në njoftimin policor.

Rasti është iniciuar dhe po hetohet ‘Shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”.

Sipas autoriteteve mjekësore raportohet se gjendja e viktimës është jashtë rrezikut për jetë.

Artikuj të ngjashëm