E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Babai rrah dy vajzat e tij në Podujevë, vajzave u ofrohet tretman mjekësor ndërsa i dyshuari arrestohet

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka sulmuar fizikisht dy vajzat e tij, duke i shkaktuar lëndime trupore. Të njëjtat kanë pranuar tretman mjekësor.

Deri te rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje që kishin mes vete.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje./Observeri/

Artikuj të ngjashëm