E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Arrestohet një e mitur në Vushtrri

- Advertisment -spot_img

Një femër e mitur është arrestuar në Vushtrri, pasi që aksidentalisht kishte goditur viktimën femër gjithashtu e mitur.

Është arrestuar e dyshuara, femër kosovare e mitur, pasi që aksidentalisht e kishte goditur viktimën femër kosovare, e mitur. Viktima është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor

thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, e dyshuar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Artikuj të ngjashëm