E martë, 29 Nëntor, 2022
spot_img

Arrestohen dy persona të dyshuar për grabitjen e armatosur që ndodhi sot në Prishtinë

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të dyshuar lidhur me grabitjen e armatosur, e cila ndodhi gjatë ditës së sotme në rrugën “Gazmend Zajmi”, në Prishtinë.

Policia bën të ditur se të arrestuari janë të dyshuarit me inicialet A. K., 37 vjeç dhe B. N., 35 vjeç, që të dy shtetas të Republikës së Kosovës.

Po ashtu në njoftim bëhet e ditur se është konfiskuar edhe një armë./Observeri/

Artikuj të ngjashëm