E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Aksion kundër krimeve ekonomike dhe korrupsionit në Prishtinë, deri më tash 6 të arrestuar

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka ndërrmarë aksion në rajonin e Prishtinës dhe Fushë Kosovës kundër krimeve ekonomike dhe korrupsionit.

Bëhet e ditur se deri më tash janë arrestuar gjashtë persona .

Të arrestuarit dyshohen për pastrim e falsifikim të shumave të mëdha parash. Janë konfiskuar edhe disa vetura.

Sipas burimeve të Observerit aksioni kundër krimeve ekonomike dhe korrupsionit po vazhdon edhe në komuna të tjera.

Lexo edhe: Policia e Kosovës aksion në rajonin e Prishtinës

Aksioni i Policise se Kosoves ne rajonin e Prishtines
Aksioni i Policise se Kosoves ne rajonin e Fushe Kosoves.

Artikuj të ngjashëm