E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

Aksident në magjistralen Gjilan- Prishtinë

- Advertisment -spot_img

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Gjilan.

Observeri ka mësuar se aksidenti mes një veture dhe një kamioni ka ndodhur saktësisht në fshatin Parallovë të Gjilanit.

Observeri do të ju mbaj të informuar për rastin.

Artikuj të ngjashëm