E martë, 29 Nëntor, 2022
spot_img

Aksident në Lupç të Podujevës, lëndohen 4 persona

- Advertisment -spot_img

Katër persona kanë mbetur me lëndime trupore nga aksidenti i mesditës së sotme në fshatin Lupç të Podujevës.

Në aksident ishin të përfshira dy automjete.

Sipas Policisë, personat e lënduar kanë marrë trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti

thuhet në njoftim.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm