E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Kosovari kapet me revole në Aeroportin e Prishtinës

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë arrestuar një person në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, për shkak që gjatë kontrollit atij i është gjetur në valixhe një revole me katër fishekë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Aeroporti Adem Jashari, 03.11.2021 – 14:00. Tek pasagjeri mashkull kosovar i cili po udhëtonte gjatë kontrollit në valixhe i është gjetur dhe konfiskuar një revole me katër fishekë. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Sot nis dhënia e vaksinës anti-COVID-19 me ekip mobil në Albi Mall

Artikuj të ngjashëm