E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Përparim Rama shkelë rregullat e komunikacionit, kalon në të kuqen

- Advertisment -spot_img

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga rradhët e LDK-së, Përparim Rama ka shkelur rregullat e komunikacionit.

Rama është parë nga qytetarët duke kaluar në të kuqen për këmbësor edhe pse do duhej të ndalej e të priste.

Deri sa ishte drita e gjelbërt për veturat të cilat po lëviznin, Ramës nuk i është pritur për të kaluar rrugën.

Me këtë shkelje të cilën e ka bërë, Rama ka vënë në rrezik jetën e tij dhe të qytetarëve të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së sotme sipër rrugës “Agim Ramadani”, tek vendi që njihet si “semaforat afër konvikteve”.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Artikuj të ngjashëm