E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Kosova goditet nga një tërmet

- Advertisment -spot_img

Minuta më parë, rreth orës 18:59 ka ndodhur një tërmet në Kosovë.

Tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë.

Magnituda e këtij tërmeti ishte 2.4.

/observeri/

Lexo edhe: Apeli refuzon kërkesën e Thaçit, mbetet në paraburgim

Artikuj të ngjashëm