E martë, 29 Nëntor, 2022
spot_img

Konfirmohet vdekja e dy fëmijëve nga zjarri në Gjakovë

- Advertisment -spot_img

Dy fëmijë 10 dhe 13 vjeç kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që kaploi shtëpinë e tyre, në fshatin Ujz të Gjakovës, mëngjesin e sotëm.

Të miturit që ishin kushërinj (djem të axhës) mes vete ndodheshin në dhomat e katit të dytë të shtëpisë, kur shpërtheu zjarri, që ishte vdekjeprurës për ta.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Nyret Xhurkaj.

Lexo edhe: Ky është numri që do ta ketë Vetëvendosja në zgjedhjet e 17 tetorit

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm