E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Kjo është mosha e personave që humbën jetën nga Covid-19 në Kosovë

- Advertisment -spot_img

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë humbur jetën nga katër persona nga Covid-19, shkruan Observeri.

Mosha e tyre varion 50-59 vjeç tre persona dhe plus 80 një person.

Lexo edhe: Rastet e reja me Covid-19 në Kosovë

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm