E martë, 29 Nëntor, 2022
spot_img

Kjo është mosha e dy viktimave nga Covid-19 në Kosovë

- Advertisment -spot_img

Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën nga Covid dy persona nga Covid -19 në Kosovë.

Gjatë kësaj kohe pozitivë kanë rezultuar 133 qytettarë.

Mosha e personave është nga 50-59 vjeç një person dhe plus 80 një person.

Ditët e fundit ka rënë numri i vdekjeve në Kosovës.

Gjithashtu edhe numri i të infektuarve dukshëm është më i vogël.

Lexo edhe: Rastet e reja me COVID-19 në Kosovë

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm