E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Kamioni i dytë nuk lejohet të hyjë në Serbi

- Advertisment -spot_img

Kamioni i dytë, i cili ishte larguar nga barrikada e krijuar në rrugët që çojnë në pikën kufitare Jarinjë dhe Bërnjak, është bllokuar nga policia serbe.

Burimet bëjnë me dije se kamioni në fjalë po pengohet nga policia serbe, i njëjti nuk po lejohet të kalojë nga ta, kjo për faktin që atyre nuk po iu konvenon zhbllokimi.

Lexo edhe: Largohet edhe kamioni i dytë nga barikada në veri

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm