E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Kadri Rahimaj falënderon aktivistët e VV-së: Angazhimi i tyre e garanton fitoren e madhe

- Advertisment -spot_img

Kandidati i VV-së për kryetar të Kamenicës, Kadri Rahimaj beson se aktivizmi është burimi i vërtetë i ndryshimit të botës.

Ai tha se këta akivistë jo vetëm zgjohen e dalin para tij në zyre, por edhe në terren.

Ky angazhim pa hile e pa interes personal, e garanton fitoren e madhe.

Kadri Rahimaj – Kandidat i VV-së për kryetar të Kamenicës

Njoftimi i plotë:

Unë besoj se aktivizmi është burimi i vërtetë i ndryshimit të botës. E padyshim besoj se aktivisti i Lëvizjes VETËVENDOSJE! ka qenë burimi kryesor për ndryshimet e mëdha e pozitive në vendin tonë.

Këta aktivistë dhe jo vetëm, zgjohen e dalin para meje edhe në zyrë por edhe në terren. Ky angazhim pa hile e pa interes personal, e garanton fitoren e madhe. Idealin e kemi të përbashkët, e bashkë do ta përmirsojmë jetën e qytetarëve.

Falemderit shumë!

/observeri/

Lexo edhe: Aliu i VV-së: Me ne secili qytetar do të ndihet i vlerësuar

Artikuj të ngjashëm