E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Jep dorëheqje drejtori i AKP-së

- Advertisment -spot_img

Valon Tolaj ka dhënë dorëheqje nga pozita e drejtorit menaxhues të AKP-së.

Tolaj ka falënderuar kolegët për bashkëpunim, ndërsa njoftimin për dorëheqje e ka dhënë me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook.

Drejtimi qe po merr procesi i transformimit te prones shoqerore, dhe koha e mbetur e mandatit tim, me kane bere te vleresoj qe kontributi im i metutjeshem ne AKP eshte panevojshem edhe me tutje.

Valon Tolaj – Ish-Drejtor i AKP-së

Postimi i tij i plotë:

Sot, zyrtarisht kam njoftuar Bordin e Drejtoreve me vendimin per doreheqje nga pozita e Drejtorit Menaxhues te AKP-se.

Falenderoj koleget, pa perjashtim, per bashkepunim per 3 vite me radhe. Ish anetareve te Bordit te Drejtoreve u jam morenjohes per mbeshtetjen, e poashtu Bordin e Drejtoreve aktual per qasjen e korrektesine e tyre.

Drejtimi qe po merr procesi i transformimit te prones shoqerore, dhe koha e mbetur e mandatit tim, me kane bere te vleresoj qe kontributi im i metutjeshem ne AKP eshte panevojshem edhe me tutje.

/observeri/

Artikuj të ngjashëm