E diel, 2 Tetor, 2022
spot_img

I dyshuari për vrasje në Gjilan, Lirim Jakupi, thotë se ishte në Prishtinë kur u vra 50 vjeçari

- Advertisment -spot_img

Një person i moshës 50-vjeçare është vrarë nga dy persona të dielën mbrëma në qytetin e Gjilanit.

Lirim Jakupi, që u përmend mbrëmë si njëri nga të dyshuarit për vrasjen e 50 vjeçarit në Gjilan, thotë se të dielën mbrëma ka qenë në Prishtinë.

Turp për shpifësit që më atakojnë si shumë herë tjera. Unë kam qenë në Prishtinë me familje, sot kthena dhe shkoj drejt në polici. Unë i besoj drejtësisë dhe shpresoj që shumë shpejt të zbardhet ky rast. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Lirim Jakupi – I dyshuar për vrasjen në Gjilan, për lajmi

Kujtojmë, se personi me inicialet B.K mbeti i vrarë sot në qendër të Gjilanit. Shkak për vrasjen e tij po dyshohet se është çështja pronësore, mirëpo ende nuk ka asgjë të konfirmuar zyrtarisht.

Policia sot ka njoftuar se lidhur me vrasjen ka arrestuar tre persona./observeri/

Lexo edhe: Arben Vitia iu bën thirrje për vaksinim grave shtatzëna

Artikuj të ngjashëm