E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Hyseni viziton kompaninë që menaxhon me mbeturinat, premton kushte më të mira të punës

- Advertisment -spot_img

Sot kandidati i VV-së për kryetar të Gjilanit vizitoi kompaninë që menaxhon me mbeturinat “Eco Higjiena”.

Ai tha se kompanive të tilla duhet krijuar kushte më të mira të punës.

Njoftimi i plotë:

Sot vizituam kompaninë që menaxhon me mbeturinat “Eco Higjiena”.

Nga afër u njoftuam me punën e tyre, me vështirësitë në kryerjen e veprimtarisë dhe me problemet e tjera të cilat ata i kanë.

Kompanive të tilla duhet krijuar kushte më të mira të punës, si dhe duhet qëndruar pranë tyre për t’i ndihmuar në aspekte të ndryshme. Sepse vetëm me bashkëpunim ecim përpara.

/observeri/

Lexo edhe: Vulin: Serbisë s’i duhen rusët, për kthim në Kosovë na mjaftojnë serbët e atjeshëm

Artikuj të ngjashëm