E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Haradinaj jep sqarime se pse nuk u takua me Kryeministrin Kurti

- Advertisment -spot_img

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në mëngjesin e sotëm ka pritur takim kryetarin e PDK-së, Memli Krasniqin dhe kreun e LDK-së, Lumir Abdixhikun, shkruan Observeri.

Ftesa për takim i ka shkuar edhe kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinajt.

Ai thotë se i ëshë përgjigjur kërkesës së Kryeministrit Kurti, por që sipas tij kryeministri nuk ishte aty.

Qëndrimi im për situatën në veri është i qartë dhe ai nuk ndryshon kurrë, pavarësisht nëse vjen kryeministri në takim apo jo!

Ramush Haradinaj

Lexo edhe: A mund të shkaktojë diabet COVID-19 ?

Postimi i plotë:

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm