E diel, 27 Nëntor, 2022
spot_img

Grabitje me armë në Prishtinë/ Detaje

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar për një grabitje në Prishtinë, shkruan Observeri.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 22:40, ku viktima femër kosovare ka raportuar se deri sa ka qenë duke punuar në lokal, dy persona të maskuar me armë i kanë grabitur arkën fiskale me 400 euro.

Personat janë larguar në drejtim të panjohur.

Policia njofton se rasti po vazhdon të hetohet.

Lexo edhe: Edi Rama pret me ceremoni shtetërore Von der Leyen

GRABITJE

Prishtinë, 27.09.2021-22:40.   Viktima femër kosovare ka raportuar se, derisa ka qenë duke punuar në lokal, dy persona të panjohur të maskuar dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur arkën fiskale me 400€ dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Rasti vazhdon të hetohet.

Njoftimi i PK

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm