E diel, 25 Shtator, 2022
spot_img

Grabitet me armë zjarri një barnatore në Prishtinë

- Advertisment -spot_img

Një person i armatosur ka kanosur punonjësen e farmacisë dhe ka vjedhur 200 euro.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Prishtinë, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

I dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërkaq policia ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

Prishtinë, 07.10.2021 -19:22. Derisa viktima femër kosovare ishte duke punuar aty ka hyrë një i dyshuar mashkull i armatosur dhe duke kanosur viktimën, nga arka e farmacisë ka grabitur 200 euro, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Rasti nën hetime nga njësitë relevantë.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Merkel thotë se ka përparim modest në zgjidhjen e problemit mes Kosovës dhe Serbisë

Artikuj të ngjashëm