E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Gjini: Gjakova tani ka një QKMF moderne që i plotëson nevojat e pacientëve

- Advertisment -spot_img

Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini përmes një videoje të postuar në facebook ka prezantuar QKMF-në e re të qytetit, shkruan Observeri.

Gjini ka shkruar se Gjakova tani ka një QKMF moderne që i plotëson nevojat e pacientëve.

Projekti është plotësisht funksional dhe në shërbim të të gjithë qytetarëve.

Lexo edhe: Gërvalla në Selanik: Kosova e vendosur në rrugën drejt BE-së

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm