E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Gjendet një person i vdekur në shtëpinë e pleqve në Zahaq të Pejës

- Advertisment -spot_img

Një person pa shenja jete, është gjetur sot në shtëpinë e pleqve në fshatin Zahaq të Pejës.

Ende nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur vdekja. Lajmin për Kallxo e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në Pejë, Fadil Gashi.

Gashi tha se në orën 11 e 40 Policia është njoftuar se në shtëpinë e pleqve në Zahaq, është gjetur një person pa shenja jetë.

Lexo edhe: Policia arreston një person të dyshuar për posedim të narkotikëve, tentoi ti ikë/ Detaje

 Mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante dhe është duke u shikuar vendi i ngjarjes.

Fadil Gashi

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm