E martë, 29 Nëntor, 2022
spot_img

Gjendet i vdekur një person në Gjilan

- Advertisment -spot_img

Një person është gjetur pa shenja jete në Gjilan, mbrëmjen e së mërkurës.

Rasti ka ndodhur në fshatin Pidiq të Gjilanit, ku viktima është gjetur i shtrirë në një fushë të hapur.

Në vendngjarje kanë dalë policia dhe ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar se viktima është pa shenja jete.

Trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Fsh. Pidiq, Gjilan 06.10.2021 – 18:35. Është raportuar se viktima mashkull kosovar ishte vërejte i shtrirë në fushë të hapur. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar se viktima kishte qenë pa shenja jete. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Rritet çmimi i derivateve në Kosovë

Artikuj të ngjashëm