E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Gjendet i vdekur një person në Brezovicë

- Advertisment -spot_img

Një person është gjetur pa shenja jete, në shtëpinë e tij në Brezovicë.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të enjten në ora 15:00.

Brezovicë, 14.10.2021 – 15:00. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore si dhe mjeku i cili ka konstatuar vdekjen e tij. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa rasti është iniciuar si “Hetim i vdekjes”.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Blinken vlerëson perspektivën evropiane të Ballkanit Perëndimor

Artikuj të ngjashëm