E premte, 7 Tetor, 2022
spot_img

Gjendet i vdekur një 39-vjeçar në Tiranë, kishte humbur gjurmët 2 ditë më parë

- Advertisment -spot_img

Një 39-vjeçar është gjetur i vdekur në Tiranë, në zonën e “Kodrave të Selitës” .

Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se R. Ç. ishte larguar nga banesa dy ditë më parë. Në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

“Në vendin e quajtur “Kodrat e Selitës” është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhunë shtetasi R. Ç., 39 vjeç, i larguar nga banesa me datë 14.09.2021. Punohet për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Lexo edhe:Zaev për mospjesëmarrjen e Kosovës në “Open Balkan”: Është shtet i pavarur, ia respektojmë qëndrimet

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm