E hënë, 5 Dhjetor, 2022
spot_img

Gjakovë/ Gruaja rrahet nga burri dhe vjehrra

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në 24 orëshin e fundit ka raportuar se një grua ka raportuar në polici mbrëmë në Gjakovë për dhunë në familje, shkruan Observeri.

Viktima femër i kishte informuar zyrtarët policorë se është sulmuar fizikisht nga burri dhe vjehrra e saj.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës 19:00

Lexo edhe: Pamje nga tërmeti në Greqi

Gjakovë, 26.09.2021 – 19:00. Viktima femër kosovare ka informuar se është sulmuar fizikisht nga burri dhe vjehrra e saj të dyshuarit kosovarë. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit, të njëjtit janë dërguar në mbajtje.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm