E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Gati 300 gjoba të shqiptuara për mosrespektim të masave anti-Covid-19

- Advertisment -spot_img

Gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Kosovës ka shqiptuar 276 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID.

Po ashtu, gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar edhe 1616 gjoba për mosrespektim të rregullave të trafikut, ndërsa kanë ndodhur 43 aksidente trafiku me dëme materiale dhe 21 me të lënduar.

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 20 persona./observeri/

Lexo edhe: Shqipëria goditet nga një tërmet

Artikuj të ngjashëm