E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Fushë Kosovë/ Zhduket një vajzë e mitur

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se është zhdukur një vajzë e mitur, shkruan Observeri.

Rastin në polici e ka raportuar babai i të miturës.

Ai ka thënë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet ende për vendndodhjen e saj.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit dhe rasti po vazhdon të hetohet.

Lexo edhe: Policia e Kosovës arreston tre të rinjë nën dyshimin e veprës penale ‘keqpërdorim i kartelave bankare dhe të kreditit’/ Detaje

PERSON I ZHDUKUR

Fushë Kosovë, 26.09.2021 – 07:00. Me datë 27.09.2021 ankuesi mashkull kosovar  karaportuar se,  vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vend ndodhjen e saj. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm