E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Fushë Kosovë/ Burri raporton në polici humbjen e gruas

- Advertisment -spot_img

Policia ka njoftuar se një burrë dje në Fushë Kosovë ka raportuar në polici që i ka humbur bashkëshortja, shkruan Observeri.

Sipas bashkëshortit viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për ndodhjen e saj dhe gjendjen e saj shëndetësore.

Lexo edhe: Kapen rreth nëntë 9 kg, substancë narkotike të dyshuara për kokainë/ Detaje, foto

F. Kosovë, 06/07.09.2021- Më  07.09.2021 njëmashkull kosovar ka raportuar se, bashkëshortja  e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti vazhdon të hetohet.

Njoftimi i policisë

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm