E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Fluksi në pikat kufitare të Kosovës

- Advertisment -spot_img

Ministria e Punëve të Jashtme paralajmëron se në Vërmicë dhe Merdarë shihen kolona relativisht të gjata.

Pritjet në dalje të Merdarës shkojnë deri në 40 minuta me kolona deri në 200 metra.

Vërmica ka pritje të njëjtë por kolonë më të gjatë, prej 350 metrash.

Në pikat e tjera shihet një gjendje e qetë me pritje pesë minutëshe edhe në hyrje edhe në dalje.

/observeri/

Lexo edhe: Koloneli i ushtrisë së Guinesë tha se ushtria ka marrë nën kontroll e shtetin

Artikuj të ngjashëm