E diel, 27 Nëntor, 2022
spot_img

Florian Marku flet pas fitores së madhe

- Advertisment -spot_img

Florian Marku e ka fituar luftën ndaj Maxim Prodan.

Marku ka treguar paraqitje shumë të mirë, duke triumfuar me vendim të gjyqtarëve.

Marku pas meçit tha se është tepër i lumtur për këtë fitore që ka arritur.

E mposhta, më kanë nënvlerësuar, e kam mposhtur Prodanin, unë kam sakrifikuar shumë për këtë sport. Tani do të bëhem baba dhe do të bëjë gjithçka për familjen time.

Florian Marku për DAZN.

Lexo edhe: Florian Marku mposht ukrainasin Maxim Prodan dhe shpallet kampion

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm