E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Ferizaj/ Gruaja largohet nga shtëpia e burrit, vëllau e raporton të zhdukur

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme është dukur një vajzë në Ferizaj, shkruan Observeri.

Rastin në polici e kaa raportuar vëllau i saj, i cili ka thënë se motra e tij është larguar nga shtëpia e bashkëshortit të saj dhe nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj.

Lexo edhe: Pamje nga vendosja e KFOR-it në pikat kufitare Jarinjë e Bërnjak

PERSON I ZHDUKUR

Ferizaj 01.10.2021-22:10. Një mashkull  kosovar ka raportuar se motra  e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia  e bashkëshortit të saj dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti vazhdon të hetohet.

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm