E shtunë, 3 Dhjetor, 2022
spot_img

Edi Rama takon George Sorosin në New York

- Advertisment -spot_img

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ndodhet në Nju Jork në kuadër të sesionit të radhës të Organizatës së Kombeve të Bashkuara.

Por ndërkohë që ndodhet atje, Rama ka zhvilluar disa takime me liderë botërorë.

Para pak minutash, Kryeministri i Shqipërisë ka publikuar në Facebook një foto me filantropistin George Soros, duke e cilësuar atë një mbështetës të palëkundur  të Shqipërisë me një mendje të rrallë.

Lexo edhe: Kur do të merret vendimi për dozën e tretë të vaksinave ?

Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur

Edi Rama

/Observeri/

Artikuj të ngjashëm