E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Dyshohet se një mësuese sulmoi një nxënës në Prishtinë

- Advertisment -spot_img

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje e kanë intervistuar një mësuese në Prishtinë nën dyshimin se ka sulmuar një nxënës.

Sipas policisë, ankuesja kosovare ka njoftuar se djali i saj i mitur është goditur nga mësuesja e shkollës dhe pas kësaj nxënësi ka pranuar tretman mjekësor.

Mirëpo një gjë e tillë sipas policisë, nuk është pranuar nga mësuesja.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Prishtinë 05.11.2021 – 10:50. Ankuesja kosovare ka njoftuar se djali i saj i mitur është goditur nga mësuesja e shkollës. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. E dyshuara është intervistuar dhe e njëjta nuk ka pranuar se e ka goditur viktimën. Në konsultim me prokurorin rasti shkon në procedurë të rregullt.

Policia e Kosovës

/observeri/

Lexo edhe: Grenelli i reagon Bidenit pasi nuk ftoi Kosovën dhe Serbinë në Samit

Artikuj të ngjashëm